BETONG & ENTREPRENØR AS
Lukket 20. januar 2025, InsolvensbehandlingBETONG & ENTREPRENØR AS KONKURSBO
Likvidationsbo:
betong-entreprenor.no
Być może ta domena jest na sprzedaż!
Utvikling og utleie av eiendom, salg av tjenester til bygg-, anleggs-
og eiendomsbransjen, samt annen virksomhet som naturlig relaterer seg
til dette.
Nøgleord
byggeribeboelseshuseneboligerflerbolighusboligblokkerfabrikkerverkstedersykehusskolerkontorbygningerhotellerbutikkerkjøpesentrarestauranterlufthavnsbygningeridrettshallerparkeringshuslagerbyggkirkerprefabrikkerte bygningerombyggingreparasjonvedlikehold
Links
Organisation
- Adm. direktør
- SL
Steffen Lehmann1979
- Bestyrelsesformand
- ER
Erling Rokkan1952
- Driftstid
- 30 år
- - 19. feb. 1995 til 20. jan. 2025
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2021
- 23.265.160
- NOK
- Årsresultat 2021
- 1.684.597
- NOK
- Samlet egenkapital 2021
- 4.287.966
- NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
SL 1979 | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
ER 1952 | Bestyrelsesformand | - |
EA | Suppleant | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Revisor | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Ejerandel
Aktier ejet af BETONG & ENTREPRENØR AS
| Navn | Aktieklasse | Samlet antal aktier | Del |
|---|---|---|---|
| Ordinære aktier | 6 | 0.81 % |
Sidst opdateret: 2. jun. 2025
Økonomi
i NOK
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 23.265.160 |
Samlet årsresultat | 1.684.597 |
Samlede aktiver | 72.021.667 |
Samlet gæld | 67.733.703 |
Samlet egenkapital | 4.287.966 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 23.265.160 |
Samlede driftsomkostninger | 19.900.326 |
Driftsresultat | 3.364.833 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -1.200.722 |
Resultat før skat | 2.164.111 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 479.514 |
Samlet årsresultat | 1.684.597 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 59.839.426 |
Samlede omsætningsaktiver | 12.182.241 |
Samlede aktiver | 72.021.667 |
Kortfristet gæld | 23.068.367 |
Langfristet gæld | 44.665.336 |
Samlet gæld | 67.733.703 |
Indskudt kapital | 2.569.585 |
Overført overskud | 1.718.381 |
Samlet egenkapital | 4.287.966 |
Samlet egenkapital og gæld | 72.021.669 |
Standard for brancheklassifikation
F
Primært industriområde
Bygge- og anlægsaktiviteter
41
Aktivitet
Opførelse af bygninger
41.2
Primær industrigruppe
Opførelse af bygninger
41.20
Industrigruppe
Opførelse af bygninger
41.200
Industrigruppe
Opførelse af bygninger