||
M

MYRAN HOLDING AS988 976 415

Fast ejendom
Aktieselskab
Litjsten 16 7232 LUNDAMO, Norge

MYRAN HOLDING AS

Lukket 19. oktober 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
17 år
- 12. jan. 2006 til 19. okt. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-1.432
NOK
Samlet egenkapital 2022
316.289
NOK
Sidst opdateret: 2. maj 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-1.432
Samlede aktiver
338.354
Samlet gæld
22.064
Samlet egenkapital
316.289

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
18.746
Driftsresultat
-18.746
Finansielle indtægter/omkostninger
17.314
Resultat før skat
-1.432
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-1.432

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
338.354
Samlede aktiver
338.354
Kortfristet gæld
22.064
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
22.064
Indskudt kapital
309.000
Overført overskud
7.289
Samlet egenkapital
316.289
Samlet egenkapital og gæld
338.354

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom