||
Ø

ØVRE KROKEN TUN 1 AS929 470 958

Udlejning
Aktieselskab
5. etg. Strandgata 8 9008 TROMSØ, Norge

ØVRE KROKEN TUN 1 AS

Lukket 5. december 2024, Frivillig likvidation
Å erverve og forvalte eiendom, samt annet som naturlig er tilknyttet dette.
Selskapets skal erverve og forvalte eiendom.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 8. jul. 2022 til 5. dec. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet egenkapital 2023
1.627.500
NOK
Sidst opdateret: 14. okt. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20232022
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
0
0
Samlede aktiver
1.627.500
1.627.506
Samlet gæld
0
1.612.506
Samlet egenkapital
1.627.500
15.000

R&T

År20232022
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
0
0
Driftsresultat
0
0
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
0
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
0
0

Balanceoversigt

År20232022
Samlede anlægsaktiver
1.607.506
1.612.281
Samlede omsætningsaktiver
19.994
15.225
Samlede aktiver
1.627.500
1.627.506
Kortfristet gæld
0
5.000
Langfristet gæld
0
1.607.506
Samlet gæld
0
1.612.506
Indskudt kapital
1.627.500
15.000
Overført overskud
0
0
Samlet egenkapital
1.627.500
15.000
Samlet egenkapital og gæld
1.627.500
1.627.506

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt