||
S

SANDSET FERIESTED AS930 982 377

Udlejning
Aktieselskab
Storgata 8 8006 BODØ, Norge

SANDSET FERIESTED AS

Lukket 24. oktober 2024, Frivillig likvidation
Å eie og leie ut fast eiendom.
Utleie av fast eiendom.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 8. mar. 2023 til 24. okt. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2023
-679.002
NOK
Samlet egenkapital 2023
511.056
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-679.002
Samlede aktiver
1.514.783
Samlet gæld
1.003.727
Samlet egenkapital
511.056

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
885.569
Driftsresultat
-885.569
Finansielle indtægter/omkostninger
15.054
Resultat før skat
-870.515
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-191.513
Samlet årsresultat
-679.002

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
1.514.783
Samlede aktiver
1.514.783
Kortfristet gæld
1.003.727
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
1.003.727
Indskudt kapital
511.056
Overført overskud
0
Samlet egenkapital
511.056
Samlet egenkapital og gæld
1.514.783

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt