||
I

IMARA HOLDING AS922 402 027

Fast ejendom
Aktieselskab
7603 LEVANGER, Norge

IMARA HOLDING AS

Lukket 6. september 2023

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 18. mar. 2019 til 6. sep. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2020
30.000
NOK
Årsresultat 2020
22.491
NOK
Samlet egenkapital 2020
108.900
NOK
Sidst opdateret: 26. maj 2023

FratrådtNæstformand-
Sidst opdateret: 26. maj 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
30.000
Samlet årsresultat
22.491
Samlede aktiver
112.624
Samlet gæld
3.724
Samlet egenkapital
108.900

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
30.000
Samlede driftsomkostninger
5.000
Driftsresultat
25.000
Finansielle indtægter/omkostninger
2
Resultat før skat
25.002
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
2.511
Samlet årsresultat
22.491

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
60.000
Samlede omsætningsaktiver
52.624
Samlede aktiver
112.624
Kortfristet gæld
3.724
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
3.724
Indskudt kapital
88.860
Overført overskud
20.040
Samlet egenkapital
108.900
Samlet egenkapital og gæld
112.624

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom