EIENDOM OG TRANSPORT SERVICE AS
Under likvidation: 17/06/2025, InsolvensbehandlingEIENDOM OG TRANSPORT SERVICE AS KONKURSBO
Likvidationsbo:
Transport, service- og budbiltjenester samt
alt som naturlig hører inn under dette og Innen eiendomsbransjen
f.eks. leier ut nærings lokaler, salg og kjøp av boliger samt
næringseiendom.
Nøgleord
innsamlingsorteringtransportleveringletter postparcels
Links
Organisation
- Adm. direktør
- DB
Dmitri Baskirov1998
- Bestyrelsesformand
- DB
Dmitri Baskirov1998
- År siden stiftelse
- 8 år
- siden 22. mar. 2018
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2022
- 7.320.482
- NOK
- Årsresultat 2022
- 615.430
- NOK
- Samlet egenkapital 2022
- -181.565
- NOK
Sidst opdateret: 26. jan. 2026
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
DB 1998 | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
DB 1998 | Bestyrelsesformand | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Revisor | - | |
| Regnskabsfører | - |
Sidst opdateret: 2. feb. 2026
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 7.320.482 |
Samlet årsresultat | 615.430 |
Samlede aktiver | 3.766.379 |
Samlet gæld | 3.947.944 |
Samlet egenkapital | -181.565 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 7.320.482 |
Samlede driftsomkostninger | 6.370.887 |
Driftsresultat | 949.595 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -65.537 |
Resultat før skat | 884.058 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 268.628 |
Samlet årsresultat | 615.430 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 2.211.544 |
Samlede omsætningsaktiver | 1.554.835 |
Samlede aktiver | 3.766.379 |
Kortfristet gæld | 3.048.540 |
Langfristet gæld | 899.404 |
Samlet gæld | 3.947.944 |
Indskudt kapital | 30.000 |
Overført overskud | -211.565 |
Samlet egenkapital | -181.565 |
Samlet egenkapital og gæld | 3.766.379 |
Standard for brancheklassifikation
H
Primært industriområde
Transport og opbevaring
53
Aktivitet
Post- og distributionsforretning
53.2
Primær industrigruppe
Andre post- og kurertjenester
53.20
Industrigruppe
Andre post- og kurertjenester
53.200
Industrigruppe
Andre post- og kurertjenester