||
I

IDA-NOR AS984 767 552

Udlejning
Aktieselskab
Brattørgata 5 7010 TRONDHEIM, Norge

IDA-NOR AS

Lukket 9. juni 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
21 år
- 10. sep. 2002 til 9. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-21.728
NOK
Samlet egenkapital 2021
1.437.448
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-21.728
Samlede aktiver
1.763.541
Samlet gæld
326.093
Samlet egenkapital
1.437.448

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
20.925
Driftsresultat
-20.925
Finansielle indtægter/omkostninger
-803
Resultat før skat
-21.728
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-21.728

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
550.000
Samlede omsætningsaktiver
1.213.541
Samlede aktiver
1.763.541
Kortfristet gæld
6.250
Langfristet gæld
319.843
Samlet gæld
326.093
Indskudt kapital
897.449
Overført overskud
539.999
Samlet egenkapital
1.437.448
Samlet egenkapital og gæld
1.763.541

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt