||
R

RORGEMOEN BYGG AS980 404 420

Udlejning
Aktieselskab
Eikevegen 2 3746 SKIEN, Norge

RORGEMOEN BYGG AS

Lukket 11. oktober 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
24 år
- 26. jan. 1999 til 11. okt. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-673.384
NOK
Samlet egenkapital 2021
3.302.456
NOK
Sidst opdateret: 14. jun. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-673.384
Samlede aktiver
4.593.070
Samlet gæld
1.290.614
Samlet egenkapital
3.302.456

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
398.950
Driftsresultat
-398.950
Finansielle indtægter/omkostninger
-373.571
Resultat før skat
-772.521
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-99.137
Samlet årsresultat
-673.384

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
4.593.070
Samlede aktiver
4.593.070
Kortfristet gæld
190.588
Langfristet gæld
1.100.026
Samlet gæld
1.290.614
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
3.202.456
Samlet egenkapital
3.302.456
Samlet egenkapital og gæld
4.593.070

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt