||
J

JERNBANEVEGEN 19 AS925 985 066

Udlejning
Aktieselskab
Austtunlia 12 4032 STAVANGER, Norge

JERNBANEVEGEN 19 AS

Lukket 24. november 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
AK
Driftstid
3 år
- 18. nov. 2020 til 24. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-7.575
NOK
Sidst opdateret: 18. aug. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
-7.575
-6.855
Samlede aktiver
0
20.000
Samlet gæld
0
12.425
Samlet egenkapital
0
7.575

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
7.575
6.855
Driftsresultat
-7.575
-6.855
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
-7.575
-6.855
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
-7.575
-6.855

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
0
Samlede omsætningsaktiver
0
20.000
Samlede aktiver
0
20.000
Kortfristet gæld
0
12.425
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
0
12.425
Indskudt kapital
14.430
14.430
Overført overskud
-14.430
-6.855
Samlet egenkapital
0
7.575
Samlet egenkapital og gæld
0
20.000

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt