||
P

PEDER BOGEN AS925 761 672

Fast ejendom
Aktieselskab
c/o Ole Herman Elgesem jr. Sverdstadveien 17A 3216 SANDEFJORD, Norge

PEDER BOGEN AS

Lukket 28. oktober 2024, Frivillig likvidation
Eiendomsforvaltning, kjøp salg av byggevarer, kjøp og salg av fast eiendom. verdipapirer og utleie av eiendom.
Eiendomsforvaltning, kjøp og salg og utleie av fast eiendom, kjøp og salg av bygningsartikler.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 8. okt. 2020 til 28. okt. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2023
28.125
NOK
Årsresultat 2023
-4.234
NOK
Samlet egenkapital 2023
37.375
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 19. aug. 2024

Resumé

År202320222021
Samlede driftsindtægter
28.125
23.287
23.859
Samlet årsresultat
-4.234
2.538
15.448
Samlede aktiver
37.375
30.000
30.000
Samlet gæld
0
0
0
Samlet egenkapital
37.375
30.000
30.000

R&T

År202320222021
Samlede driftsindtægter
28.125
23.287
23.859
Samlede driftsomkostninger
32.353
20.749
8.411
Driftsresultat
-4.228
2.538
15.448
Finansielle indtægter/omkostninger
-6
0
0
Resultat før skat
-4.234
2.538
15.448
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
0
Samlet årsresultat
-4.234
2.538
15.448

Balanceoversigt

År202320222021
Samlede anlægsaktiver
0
0
0
Samlede omsætningsaktiver
37.375
30.000
30.000
Samlede aktiver
37.375
30.000
30.000
Kortfristet gæld
0
0
0
Langfristet gæld
0
0
0
Samlet gæld
0
0
0
Indskudt kapital
30.000
30.000
30.000
Overført overskud
7.375
0
0
Samlet egenkapital
37.375
30.000
30.000
Samlet egenkapital og gæld
37.375
30.000
30.000

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom