NRE REAL ESTATE NORWAY AS
Lukket 24. november 2023, Frivillig likvidation
Nøgleord
byggeribeboelseshuseneboligerflerbolighusboligblokkerfabrikkerverkstedersykehusskolerkontorbygningerhotellerbutikkerkjøpesentrarestauranterlufthavnsbygningeridrettshallerparkeringshuslagerbyggkirkerprefabrikkerte bygningerombyggingreparasjonvedlikehold
Organisation
- Bestyrelsesformand
- BA
Bo Anders Olesen1962
- Driftstid
- 3 år
- - 14. apr. 2020 til 24. nov. 2023
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Årsresultat 2022
- -27.643
- NOK
- Samlet egenkapital 2022
- 1.341
- NOK
Sidst opdateret: 3. okt. 2023
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
BA 1962 | Bestyrelsesformand | - |
| Bestyrelsesmedlem | - | |
JE | Bestyrelsesmedlem | - |
| Bestyrelsesmedlem | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Revisor | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 0 |
Samlet årsresultat | -27.643 |
Samlede aktiver | 1.841 |
Samlet gæld | 500 |
Samlet egenkapital | 1.341 |
R&T
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 0 |
Samlede driftsomkostninger | 27.643 |
Driftsresultat | -27.643 |
Finansielle indtægter/omkostninger | 0 |
Resultat før skat | -27.643 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | -27.643 |
Balanceoversigt
| År | 2021 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 0 |
Samlede omsætningsaktiver | 1.841 |
Samlede aktiver | 1.841 |
Kortfristet gæld | 500 |
Langfristet gæld | 0 |
Samlet gæld | 500 |
Indskudt kapital | 30.000 |
Overført overskud | -28.659 |
Samlet egenkapital | 1.341 |
Samlet egenkapital og gæld | 1.841 |
Standard for brancheklassifikation
F
Primært industriområde
Bygge- og anlægsaktiviteter
41
Aktivitet
Opførelse af bygninger
41.2
Primær industrigruppe
Opførelse af bygninger
41.20
Industrigruppe
Opførelse af bygninger
41.200
Industrigruppe
Opførelse af bygninger