||
S

SLAGENVEIEN 25 AS828 743 082

Udlejning
Aktieselskab
Liaveien 31A 3173 VEAR, Norge

SLAGENVEIEN 25 AS

Lukket 18. september 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 16. feb. 2022 til 18. sep. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
289.402
NOK
Årsresultat 2022
26.410
NOK
Samlet egenkapital 2022
50.840
NOK
Sidst opdateret: 22. maj 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand, Kontaktperson-

Andre

NavnRolleAktier
Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
289.402
Samlet årsresultat
26.410
Samlede aktiver
2.596.690
Samlet gæld
2.545.850
Samlet egenkapital
50.840

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
289.402
Samlede driftsomkostninger
182.351
Driftsresultat
107.051
Finansielle indtægter/omkostninger
-74.763
Resultat før skat
32.288
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
5.878
Samlet årsresultat
26.410

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
2.511.835
Samlede omsætningsaktiver
84.855
Samlede aktiver
2.596.690
Kortfristet gæld
618.735
Langfristet gæld
1.927.115
Samlet gæld
2.545.850
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
26.410
Samlet egenkapital
50.840
Samlet egenkapital og gæld
2.596.690

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt