||
P

P&P RETTIGHETER AS923 493 662

Fast ejendom
Aktieselskab
Sukkertoppvegen 33 6006 ÅLESUND, Norge

P&P RETTIGHETER AS

Lukket 17. juli 2023

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 1. okt. 2019 til 17. jul. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2020
271.708
NOK
Årsresultat 2020
-61.245
NOK
Samlet egenkapital 2020
-98.313
NOK
Sidst opdateret: 9. maj 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
271.708
Samlet årsresultat
-61.245
Samlede aktiver
71.189
Samlet gæld
169.502
Samlet egenkapital
-98.313

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
271.708
Samlede driftsomkostninger
333.065
Driftsresultat
-61.357
Finansielle indtægter/omkostninger
-17.161
Resultat før skat
-78.519
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-17.274
Samlet årsresultat
-61.245

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
36.191
Samlede omsætningsaktiver
34.998
Samlede aktiver
71.189
Kortfristet gæld
169.502
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
169.502
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
-128.313
Samlet egenkapital
-98.313
Samlet egenkapital og gæld
71.189

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom