||
N

NORDIQUS SKINSNESHEIA 33 AS931 035 193

Udlejning
Aktieselskab
c/o SBB Samfunnsbygg AS Tordenskiolds gate 10 0160 OSLO, Norge

NORDIQUS SKINSNESHEIA 33 AS

Lukket 17. september 2024
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Utleie av fast eiendom.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 15. mar. 2023 til 17. sep. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2023
1.962.337
NOK
Årsresultat 2023
952.996
NOK
Samlet egenkapital 2023
2.318.356
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Revisor-
Sidst opdateret: 8. apr. 2024

Resumé

År2023
Samlede driftsindtægter
1.962.337
Samlet årsresultat
952.996
Samlede aktiver
19.183.234
Samlet gæld
16.864.879
Samlet egenkapital
2.318.356

R&T

År2023
Samlede driftsindtægter
1.962.337
Samlede driftsomkostninger
566.481
Driftsresultat
1.395.857
Finansielle indtægter/omkostninger
-160.611
Resultat før skat
1.235.246
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
282.250
Samlet årsresultat
952.996

Balanceoversigt

År2023
Samlede anlægsaktiver
17.220.795
Samlede omsætningsaktiver
1.962.439
Samlede aktiver
19.183.234
Kortfristet gæld
379.709
Langfristet gæld
16.485.170
Samlet gæld
16.864.879
Indskudt kapital
423.375
Overført overskud
1.894.981
Samlet egenkapital
2.318.356
Samlet egenkapital og gæld
19.183.234

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt