||
J

JENSEN PROPERTY AS993 471 143

Fast ejendom
Aktieselskab
Tyrihjellveien 21 1639 GAMLE FREDRIKSTAD, Norge

JENSEN PROPERTY AS

Lukket 27. december 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
14 år
- 6. jan. 2009 til 27. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-5.424
NOK
Samlet egenkapital 2022
18.126
NOK
Sidst opdateret: 12. okt. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 16. maj 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
-5.424
-458.123
Samlede aktiver
22.449
27.873
Samlet gæld
4.323
4.323
Samlet egenkapital
18.126
23.550

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
5.424
5.423
Driftsresultat
-5.424
-5.423
Finansielle indtægter/omkostninger
0
-452.700
Resultat før skat
-5.424
-458.123
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
-5.424
-458.123

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
0
Samlede omsætningsaktiver
22.449
27.873
Samlede aktiver
22.449
27.873
Kortfristet gæld
4.323
4.323
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
4.323
4.323
Indskudt kapital
100.000
100.000
Overført overskud
-81.874
-76.450
Samlet egenkapital
18.126
23.550
Samlet egenkapital og gæld
22.449
27.873

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom