||
D

DYRHOLTEN 17 AS823 552 572

Udlejning
Aktieselskab
Titlestadvegen 120 5243 FANA, Norge

DYRHOLTEN 17 AS

Lukket 13. december 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 7. okt. 2019 til 13. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-8.750
NOK
Samlet egenkapital 2022
6.155
NOK
Sidst opdateret: 19. sep. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 19. okt. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
-8.750
-9.313
Samlede aktiver
30.709
30.011
Samlet gæld
24.554
15.106
Samlet egenkapital
6.155
14.905

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
8.750
9.313
Driftsresultat
-8.750
-9.313
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
-8.750
-9.313
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
-8.750
-9.313

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
0
Samlede omsætningsaktiver
30.709
30.011
Samlede aktiver
30.709
30.011
Kortfristet gæld
373
1.863
Langfristet gæld
24.181
13.243
Samlet gæld
24.554
15.106
Indskudt kapital
24.430
24.430
Overført overskud
-18.275
-9.525
Samlet egenkapital
6.155
14.905
Samlet egenkapital og gæld
30.709
30.011

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt