||
T

TITAN BOLIG AS914 120 276

Udlejning
Aktieselskab
v/Primahus Byggservice AS Kirkevegen 7 7500 STJØRDAL, Norge

TITAN BOLIG AS

Lukket 25. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
9 år
- 6. sep. 2014 til 25. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
312.081
NOK
Årsresultat 2022
-249.094
NOK
Samlet egenkapital 2022
4.583.906
NOK
Sidst opdateret: 6. maj 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
312.081
Samlet årsresultat
-249.094
Samlede aktiver
8.463.321
Samlet gæld
3.879.415
Samlet egenkapital
4.583.906

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
312.081
Samlede driftsomkostninger
328.385
Driftsresultat
-16.304
Finansielle indtægter/omkostninger
-232.790
Resultat før skat
-249.094
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-249.094

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
6.800.000
Samlede omsætningsaktiver
1.663.321
Samlede aktiver
8.463.321
Kortfristet gæld
80.220
Langfristet gæld
3.799.195
Samlet gæld
3.879.415
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
4.553.906
Samlet egenkapital
4.583.906
Samlet egenkapital og gæld
8.463.321

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt