||
T

T & H EIENDOM AS915 998 917

Fast ejendom
Aktieselskab
Hanøyvegen 491 5310 HAUGLANDSHELLA, Norge

T & H EIENDOM AS

Lukket 28. maj 2024, Insolvensbehandling

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
9 år
- 29. sep. 2015 til 28. maj 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
261.572
NOK
Årsresultat 2021
53.234
NOK
Samlet egenkapital 2021
-292.031
NOK
Sidst opdateret: 4. mar. 2024

Bestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 14. feb. 2024

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
261.572
Samlet årsresultat
53.234
Samlede aktiver
45.674
Samlet gæld
337.705
Samlet egenkapital
-292.031

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
261.572
Samlede driftsomkostninger
205.693
Driftsresultat
55.879
Finansielle indtægter/omkostninger
-2.645
Resultat før skat
53.234
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
53.234

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
45.674
Samlede aktiver
45.674
Kortfristet gæld
131.123
Langfristet gæld
206.582
Samlet gæld
337.705
Indskudt kapital
18.084
Overført overskud
-310.115
Samlet egenkapital
-292.031
Samlet egenkapital og gæld
45.674

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom