||
E

EIENDOM NITTEDALSGT 8 AS LILLESTRØM941 192 068

Udlejning
Aktieselskab
Trimveien 4 0372 OSLO, Norge

EIENDOM NITTEDALSGT 8 AS LILLESTRØM

Lukket 8. november 2023
Vi gjør hverdagen enklere for studenter - SiO
Vi gjør hverdagen enklere for studenter.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Links

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
28 år
- 19. feb. 1995 til 8. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
665.440
NOK
Årsresultat 2022
312.628
NOK
Samlet egenkapital 2022
611.865
NOK
Sidst opdateret: 21. aug. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Bestyrelsesmedlem-
Bestyrelsesmedlem-
Bestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
665.440
Samlet årsresultat
312.628
Samlede aktiver
781.945
Samlet gæld
170.080
Samlet egenkapital
611.865

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
665.440
Samlede driftsomkostninger
264.776
Driftsresultat
400.664
Finansielle indtægter/omkostninger
81
Resultat før skat
400.746
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
88.118
Samlet årsresultat
312.628

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
190.751
Samlede omsætningsaktiver
591.194
Samlede aktiver
781.945
Kortfristet gæld
170.080
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
170.080
Indskudt kapital
102.000
Overført overskud
509.865
Samlet egenkapital
611.865
Samlet egenkapital og gæld
781.945

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt