||
V

VÅGEN 26 AS982 579 198

Udlejning
Aktieselskab
4365 NÆRBØ, Norge

VÅGEN 26 AS

Lukket 22. august 2023, Insolvensbehandling

Likvidationsbo:

VÅGEN 26 AS KONKURSBO

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
AK
Bestyrelsesformand
AK
Driftstid
23 år
- 6. nov. 2000 til 22. aug. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
-52.368
NOK
Samlet egenkapital 2021
27.073
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-52.368
Samlede aktiver
1.667.184
Samlet gæld
1.640.111
Samlet egenkapital
27.073

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
67.157
Driftsresultat
-67.157
Finansielle indtægter/omkostninger
20
Resultat før skat
-67.138
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-14.770
Samlet årsresultat
-52.368

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
1.642.691
Samlede omsætningsaktiver
24.493
Samlede aktiver
1.667.184
Kortfristet gæld
1.640.111
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
1.640.111
Indskudt kapital
150.000
Overført overskud
-122.927
Samlet egenkapital
27.073
Samlet egenkapital og gæld
1.667.184

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt