||
K

KIRKEGATEN 2-4 EGERSUND AS937 229 224

Udlejning
Aktieselskab
Kommandør T. I. Øgrims plass 4 0165 OSLO, Norge

KIRKEGATEN 2-4 EGERSUND AS

Lukket 29. april 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
28 år
- 19. feb. 1995 til 29. apr. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
45.000
NOK
Årsresultat 2021
-70.459
NOK
Samlet egenkapital 2021
31.541
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
45.000
Samlet årsresultat
-70.459
Samlede aktiver
786.331
Samlet gæld
754.790
Samlet egenkapital
31.541

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
45.000
Samlede driftsomkostninger
135.512
Driftsresultat
-90.512
Finansielle indtægter/omkostninger
181
Resultat før skat
-90.331
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-19.872
Samlet årsresultat
-70.459

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
720.093
Samlede omsætningsaktiver
66.238
Samlede aktiver
786.331
Kortfristet gæld
685.166
Langfristet gæld
69.624
Samlet gæld
754.790
Indskudt kapital
102.000
Overført overskud
-70.459
Samlet egenkapital
31.541
Samlet egenkapital og gæld
786.331

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt