||
C

CONTEST AS988 697 796

Fast ejendom
Aktieselskab
Kløverenga terrasse 10 2007 KJELLER, Norge

CONTEST AS

Lukket 19. april 2023

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
18 år
- 18. okt. 2005 til 19. apr. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
321.900
NOK
Årsresultat 2021
136.045
NOK
Samlet egenkapital 2021
4.212.669
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
321.900
Samlet årsresultat
136.045
Samlede aktiver
5.432.208
Samlet gæld
1.219.539
Samlet egenkapital
4.212.669

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
321.900
Samlede driftsomkostninger
147.482
Driftsresultat
174.418
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
174.418
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
38.373
Samlet årsresultat
136.045

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
4.727.358
Samlede omsætningsaktiver
704.850
Samlede aktiver
5.432.208
Kortfristet gæld
1.219.539
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
1.219.539
Indskudt kapital
3.600.000
Overført overskud
612.669
Samlet egenkapital
4.212.669
Samlet egenkapital og gæld
5.432.208

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom