||
Q

QFLEX AS987 704 896

Udlejning
Aktieselskab
Straumeveien 166 5151 STRAUMSGREND, Norge

QFLEX AS

Lukket 24. januar 2024, Insolvensbehandling

Likvidationsbo:

QFLEX AS KONKURSBO

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
19 år
- 12. jan. 2005 til 24. jan. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
1.927.783
NOK
Årsresultat 2021
-1.380.952
NOK
Samlet egenkapital 2021
-630.951
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Ledelse

Ledelse / administration

NavnRolleAktier
Administrerende direktør-

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
1.927.783
Samlet årsresultat
-1.380.952
Samlede aktiver
115.705
Samlet gæld
746.657
Samlet egenkapital
-630.951

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
1.927.783
Samlede driftsomkostninger
3.282.206
Driftsresultat
-1.354.423
Finansielle indtægter/omkostninger
-13.669
Resultat før skat
-1.368.092
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
12.860
Samlet årsresultat
-1.380.952

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
115.705
Samlede aktiver
115.705
Kortfristet gæld
365.407
Langfristet gæld
381.250
Samlet gæld
746.657
Indskudt kapital
750.000
Overført overskud
-1.380.951
Samlet egenkapital
-630.951
Samlet egenkapital og gæld
115.706

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt