||
M

MAKRELLBEKKEN AS828 947 842

Udlejning
Aktieselskab
Bernhard Herres vei 31 0376 OSLO, Norge

MAKRELLBEKKEN AS

Lukket 30. november 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 31. mar. 2022 til 30. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-799.852
NOK
Samlet egenkapital 2022
-775.422
NOK
Sidst opdateret: 16. okt. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-799.852
Samlede aktiver
9.332.123
Samlet gæld
10.107.545
Samlet egenkapital
-775.422

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
420.669
Driftsresultat
-420.669
Finansielle indtægter/omkostninger
-379.183
Resultat før skat
-799.852
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-799.852

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
9.332.123
Samlede aktiver
9.332.123
Kortfristet gæld
10.107.545
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
10.107.545
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
-799.852
Samlet egenkapital
-775.422
Samlet egenkapital og gæld
9.332.123

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt