||
N

NJORD PROSJEKT 74 AS926 420 305

Udlejning
Aktieselskab
c/o Njord Securities AS Dronning Mauds gate 1 0250 OSLO, Norge

NJORD PROSJEKT 74 AS

Lukket 4. december 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 20. jan. 2021 til 4. dec. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
2

Økonomi

Årsresultat 2022
-72.280
NOK
Samlet egenkapital 2022
-43.800
NOK
Sidst opdateret: 11. okt. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 1. aug. 2023

Resumé

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
-72.280
-6.520
Samlede aktiver
8.730.965
28.525
Samlet gæld
8.774.765
45
Samlet egenkapital
-43.800
28.480

R&T

År20222021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
72.280
6.520
Driftsresultat
-72.280
-6.520
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
-72.280
-6.520
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
-72.280
-6.520

Balanceoversigt

År20222021
Samlede anlægsaktiver
0
0
Samlede omsætningsaktiver
8.730.965
28.525
Samlede aktiver
8.730.965
28.525
Kortfristet gæld
8.774.765
45
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
8.774.765
45
Indskudt kapital
35.000
35.000
Overført overskud
-78.800
-6.520
Samlet egenkapital
-43.800
28.480
Samlet egenkapital og gæld
8.730.965
28.525

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt