O.C.S. EIENDOM AS
Lukket 3. september 2024, Mangler obligatorisk revisorO.C.S. EIENDOM AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Likvidationsbo:
Bedriften skal eie Vågåveien 42 og drive utleie av dette bygget. og
andre tjenester og produkter som naturlig faller sammen med dette,
herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og
salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre
foretagender samt kjøp, salg og utleie av fast eiendom.
Bedriften skal eie Vågåveien 42 og drive utleie av dette bygget.
Nøgleord
apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer
Organisation
- Adm. direktør
- OC
- Bestyrelsesformand
- OC
- Driftstid
- 12 år
- - 1. mar. 2012 til 3. sep. 2024
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2019
- 82.415
- NOK
- Årsresultat 2019
- -22.897
- NOK
- Samlet egenkapital 2019
- -286.679
- NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
OC | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
OC | Bestyrelsesformand | - |
ES | Suppleant | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2019 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 82.415 |
Samlet årsresultat | -22.897 |
Samlede aktiver | 604.826 |
Samlet gæld | 891.505 |
Samlet egenkapital | -286.679 |
R&T
| År | 2019 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 82.415 |
Samlede driftsomkostninger | 60.219 |
Driftsresultat | 22.196 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -45.093 |
Resultat før skat | -22.897 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | -22.897 |
Balanceoversigt
| År | 2019 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 521.800 |
Samlede omsætningsaktiver | 83.026 |
Samlede aktiver | 604.826 |
Kortfristet gæld | 374.113 |
Langfristet gæld | 517.392 |
Samlet gæld | 891.505 |
Indskudt kapital | 30.000 |
Overført overskud | -316.679 |
Samlet egenkapital | -286.679 |
Samlet egenkapital og gæld | 604.826 |
Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt