FEMUNDMAT EIENDOM AS
Lukket 23. januar 2025, InsolvensbehandlingFEMUNDMAT EIENDOM AS KONKURSBO
Likvidationsbo:
Forvaltning og utleie av eiendom og andre produkter/tjenester som
naturlig hører til dette, og herunder å delta i andre selskaper med
lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte
gjøre seg interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med
kjøp/salg av fast eiendom.
Utleie av eiendom og andre produkter/tjenester som naturlig hører til
dette.
Nøgleord
apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer
Organisation
- Adm. direktør
- OP
- Bestyrelsesformand
- RT
- Driftstid
- 3 år
- - 5. aug. 2022 til 23. jan. 2025
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2022
- 77.634
- NOK
- Årsresultat 2022
- -47.305
- NOK
- Samlet egenkapital 2022
- 477.125
- NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
OP | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
RT | Bestyrelsesformand | - |
AL 1956 | Bestyrelsesmedlem | - |
MC | Bestyrelsesmedlem | - |
KL 1958 | Bestyrelsesmedlem | - |
JS | Bestyrelsesmedlem | - |
OP | Suppleant | - |
EL 1967 | Suppleant | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Regnskabsfører | - |
Sidst opdateret: 24. aug. 2023
Resumé
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 77.634 |
Samlet årsresultat | -47.305 |
Samlede aktiver | 6.508.082 |
Samlet gæld | 6.030.957 |
Samlet egenkapital | 477.125 |
R&T
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 77.634 |
Samlede driftsomkostninger | 52.865 |
Driftsresultat | 24.770 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -72.075 |
Resultat før skat | -47.305 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 |
Samlet årsresultat | -47.305 |
Balanceoversigt
| År | 2022 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 5.072.912 |
Samlede omsætningsaktiver | 1.435.170 |
Samlede aktiver | 6.508.082 |
Kortfristet gæld | 2.270.957 |
Langfristet gæld | 3.760.000 |
Samlet gæld | 6.030.957 |
Indskudt kapital | 524.430 |
Overført overskud | -47.305 |
Samlet egenkapital | 477.125 |
Samlet egenkapital og gæld | 6.508.082 |
Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt