||
N

NORDRE GT 4 HOLDING AS929 034 678

Udlejning
Aktieselskab
Nordre gate 4 7011 TRONDHEIM, Norge

NORDRE GT 4 HOLDING AS

Lukket 20. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
1 år
- 5. apr. 2022 til 20. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-650
NOK
Samlet egenkapital 2022
44.350
NOK
Sidst opdateret: 14. aug. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 11. jul. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-650
Samlede aktiver
74.350
Samlet gæld
30.000
Samlet egenkapital
44.350

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
650
Driftsresultat
-650
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-650
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-650

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
30.000
Samlede omsætningsaktiver
44.350
Samlede aktiver
74.350
Kortfristet gæld
30.000
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
30.000
Indskudt kapital
45.000
Overført overskud
-650
Samlet egenkapital
44.350
Samlet egenkapital og gæld
74.350

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt