||
B

BO-EIENDOM AS929 767 365

Udlejning
Aktieselskab
c/o Bjørnar Hjelde Bredingsberg 28D 7660 VUKU, Norge

BO-EIENDOM AS

Lukket 2. januar 2025, Frivillig likvidation
Kjøp, salg og utleie av fast eiendom.
Kjøpe boliger for utleie.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
3 år
- 5. sep. 2022 til 2. jan. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2023
-5.852
NOK
Samlet egenkapital 2023
17.976
NOK
Sidst opdateret: 3. sep. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 25. apr. 2023

Resumé

År20232022
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
-5.852
-602
Samlede aktiver
17.976
23.828
Samlet gæld
0
0
Samlet egenkapital
17.976
23.828

R&T

År20232022
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
5.852
602
Driftsresultat
-5.852
-602
Finansielle indtægter/omkostninger
0
0
Resultat før skat
-5.852
-602
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
-5.852
-602

Balanceoversigt

År20232022
Samlede anlægsaktiver
0
0
Samlede omsætningsaktiver
17.976
23.828
Samlede aktiver
17.976
23.828
Kortfristet gæld
0
0
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
0
0
Indskudt kapital
24.430
24.430
Overført overskud
-6.454
-602
Samlet egenkapital
17.976
23.828
Samlet egenkapital og gæld
17.976
23.828

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt