||
B

BEB BYGG AS997 460 960

Udlejning
Aktieselskab
Myreneveien 25 4847 ARENDAL, Norge

BEB BYGG AS

Lukket 5. april 2025, Insolvensbehandling

Likvidationsbo:

BEB BYGG AS KONKURSBO
Kjøp og salg av eiendom, utleie av eiendom, samt deltagelse i andre selskap med tilsvarende virksomhet.
Kjøp, salg og utvikling av eiendommer, samt utleie av dette.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
14 år
- 12. okt. 2011 til 5. apr. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2020
1.453.790
NOK
Årsresultat 2020
-2.748.204
NOK
Samlet egenkapital 2020
-367.271
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Revisor-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2020
Samlede driftsindtægter
1.453.790
Samlet årsresultat
-2.748.204
Samlede aktiver
16.272.154
Samlet gæld
16.639.425
Samlet egenkapital
-367.271

R&T

År2020
Samlede driftsindtægter
1.453.790
Samlede driftsomkostninger
3.993.206
Driftsresultat
-2.539.416
Finansielle indtægter/omkostninger
-208.788
Resultat før skat
-2.748.204
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-2.748.204

Balanceoversigt

År2020
Samlede anlægsaktiver
2.197.780
Samlede omsætningsaktiver
14.074.374
Samlede aktiver
16.272.154
Kortfristet gæld
10.897.991
Langfristet gæld
5.741.434
Samlet gæld
16.639.425
Indskudt kapital
2.983.600
Overført overskud
-3.350.871
Samlet egenkapital
-367.271
Samlet egenkapital og gæld
16.272.154

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt