TRANSPORTARENA AS
Lukket 23. april 2024, InsolvensbehandlingTRANSPORTARENA AS KONKURSBO
Likvidationsbo:
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Adm. direktør
- ZN
Zishan Nasir Mir1991
- Bestyrelsesformand
- ZN
Zishan Nasir Mir1991
- Driftstid
- 5 år
- - 3. okt. 2019 til 23. apr. 2024
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2020
- 2.182.178
- NOK
- Årsresultat 2020
- -198.372
- NOK
- Samlet egenkapital 2020
- -168.372
- NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024
Ledelse
Ledelse / administration
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
ZN 1991 | Administrerende direktør | - |
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
ZN 1991 | Bestyrelsesformand | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2020 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 2.182.178 |
Samlet årsresultat | -198.372 |
Samlede aktiver | 982.759 |
Samlet gæld | 1.151.131 |
Samlet egenkapital | -168.372 |
R&T
| År | 2020 |
|---|---|
Samlede driftsindtægter | 2.182.178 |
Samlede driftsomkostninger | 2.427.733 |
Driftsresultat | -245.554 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -10.339 |
Resultat før skat | -255.893 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | -57.521 |
Samlet årsresultat | -198.372 |
Balanceoversigt
| År | 2020 |
|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 288.721 |
Samlede omsætningsaktiver | 694.038 |
Samlede aktiver | 982.759 |
Kortfristet gæld | 900.553 |
Langfristet gæld | 250.579 |
Samlet gæld | 1.151.131 |
Indskudt kapital | 30.000 |
Overført overskud | -198.372 |
Samlet egenkapital | -168.372 |
Samlet egenkapital og gæld | 982.759 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger