CLYRON AS
Lukket 23. februar 2026, Mangler obligatorisk revisorCLYRON AS TVANGSAVVIKLINGSBO
Likvidationsbo:
Rengjøring av bygninger. Renhold av private hus og bedrifter.
Flyttevask og annet tilknyttet dette.
Rengjøring av bygninger, bolighus, kontorer og lignende.
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Bestyrelsesformand
- AV
- Driftstid
- 18 år
- - 5. nov. 2008 til 23. feb. 2026
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Ejerskab
- Antal aktier og aktieklasser
- 100
- 1 aktieklasse
- Samlet antal aktionærer
- 1
- person
Økonomi
- Samlet egenkapital 2022
- -525.779
- NOK
Sidst opdateret: 12. dec. 2025
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
AV | Bestyrelsesformand | - |
Top 10 private aktionærer
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
EA | - | 100 % direkte |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Ejerandel
Virksomhedens aktionærer
| Navn | Aktieklasse | Samlet antal aktier | Del |
|---|---|---|---|
EA | Ordinære aktier | 100 | 100 % |
Sidst opdateret: 2. jun. 2025
Økonomi
i NOK
Resumé
| År | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Samlede driftsindtægter | 0 | 0 |
Samlet årsresultat | 0 | -29.299 |
Samlede aktiver | 770.964 | 770.964 |
Samlet gæld | 1.296.743 | 684.201 |
Samlet egenkapital | -525.779 | -3.950 |
R&T
| År | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Samlede driftsindtægter | 0 | 0 |
Samlede driftsomkostninger | 0 | 29.299 |
Driftsresultat | 0 | -29.299 |
Finansielle indtægter/omkostninger | 0 | 0 |
Resultat før skat | 0 | -29.299 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 | 0 |
Samlet årsresultat | 0 | -29.299 |
Balanceoversigt
| År | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 395.000 | 0 |
Samlede omsætningsaktiver | 375.964 | 770.964 |
Samlede aktiver | 770.964 | 770.964 |
Kortfristet gæld | 1.296.743 | 684.201 |
Langfristet gæld | 0 | 0 |
Samlet gæld | 1.296.743 | 684.201 |
Indskudt kapital | 726.130 | 726.130 |
Overført overskud | -1.251.909 | -730.080 |
Samlet egenkapital | -525.779 | -3.950 |
Samlet egenkapital og gæld | 770.964 | 680.251 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger