||
K

KONGEVEIEN 14 EIENDOM AS996 218 287

Udlejning
Aktieselskab
Skrivervegen 8 2214 KONGSVINGER, Norge

KONGEVEIEN 14 EIENDOM AS

Lukket 8. august 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
13 år
- 4. dec. 2010 til 8. aug. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-166.234
NOK
Samlet egenkapital 2022
3.949.398
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-166.234
Samlede aktiver
4.174.649
Samlet gæld
225.251
Samlet egenkapital
3.949.398

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
168.531
Driftsresultat
-168.531
Finansielle indtægter/omkostninger
-21.788
Resultat før skat
-190.319
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-24.085
Samlet årsresultat
-166.234

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
4.174.649
Samlede aktiver
4.174.649
Kortfristet gæld
63.042
Langfristet gæld
162.209
Samlet gæld
225.251
Indskudt kapital
2.053.227
Overført overskud
1.896.171
Samlet egenkapital
3.949.398
Samlet egenkapital og gæld
4.174.649

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt