||
A

ASSI AS988 750 026

Udlejning
Aktieselskab
Lierbakkene 94 3425 REISTAD, Norge

ASSI AS

Lukket 28. september 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
18 år
- 20. okt. 2005 til 28. sep. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
2.571.043
NOK
Samlet egenkapital 2022
3.067.039
NOK
Sidst opdateret: 13. maj 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ejerandel

Aktier ejet af ASSI AS

NavnAktieklasseSamlet antal aktierDel
F
FIXMIX GAMES AS
Ordinære aktier
284.170
6.12 %
Sidst opdateret: 2. jun. 2025

Økonomi

i NOK

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
2.571.043
Samlede aktiver
3.093.292
Samlet gæld
26.253
Samlet egenkapital
3.067.039

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
21.617
Driftsresultat
-21.617
Finansielle indtægter/omkostninger
2.618.913
Resultat før skat
2.597.296
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
26.253
Samlet årsresultat
2.571.043

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
2.500.000
Samlede omsætningsaktiver
593.292
Samlede aktiver
3.093.292
Kortfristet gæld
26.253
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
26.253
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
2.967.039
Samlet egenkapital
3.067.039
Samlet egenkapital og gæld
3.093.292

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt