||
K

KLETTSLETTA EIENDOM AS927 757 540

Fast ejendom
Aktieselskab
c/o Torbjørn Opland Gimsbruvegen 9 7224 MELHUS, Norge

KLETTSLETTA EIENDOM AS

Lukket 28. oktober 2024, Frivillig likvidation
Kjøpe, selge, eie, leie ut, utvikle og drifte fast eiendom, samt eie aksjer og andeler i andre selskap.
Kjøp, salg, eie, utleie, utvikling og drift av fast eiendom, samt eie aksjer og andeler i andre selskaper.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
3 år
- 16. sep. 2021 til 28. okt. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2023
48.756.759
NOK
Samlet egenkapital 2023
2.269.530
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År20232021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlet årsresultat
48.756.759
-544
Samlede aktiver
48.780.645
30.886
Samlet gæld
46.511.115
7.000
Samlet egenkapital
2.269.530
23.886

R&T

År20232021
Samlede driftsindtægter
0
0
Samlede driftsomkostninger
57.851
544
Driftsresultat
-57.851
-544
Finansielle indtægter/omkostninger
48.814.610
0
Resultat før skat
48.756.759
-544
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
0
Samlet årsresultat
48.756.759
-544

Balanceoversigt

År20232021
Samlede anlægsaktiver
0
30.000
Samlede omsætningsaktiver
48.780.645
886
Samlede aktiver
48.780.645
30.886
Kortfristet gæld
46.511.115
7.000
Langfristet gæld
0
0
Samlet gæld
46.511.115
7.000
Indskudt kapital
24.430
24.430
Overført overskud
2.245.100
-544
Samlet egenkapital
2.269.530
23.886
Samlet egenkapital og gæld
48.780.645
30.886

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom