||
T

TREE INVEST AS993 828 580

Fast ejendom
Aktieselskab
Øygardsholen 20 4342 UNDHEIM, Norge

TREE INVEST AS

Lukket 26. oktober 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
TR
Driftstid
14 år
- 9. mar. 2009 til 26. okt. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
8.000
NOK
Årsresultat 2022
714.752
NOK
Samlet egenkapital 2022
2.671.188
NOK
Sidst opdateret: 1. jun. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
TR
Bestyrelsesformand-
Suppleant-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
8.000
Samlet årsresultat
714.752
Samlede aktiver
3.673.377
Samlet gæld
1.002.189
Samlet egenkapital
2.671.188

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
8.000
Samlede driftsomkostninger
12.549
Driftsresultat
-4.549
Finansielle indtægter/omkostninger
721.490
Resultat før skat
716.941
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
2.189
Samlet årsresultat
714.752

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
3.673.377
Samlede aktiver
3.673.377
Kortfristet gæld
1.002.189
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
1.002.189
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
2.571.188
Samlet egenkapital
2.671.188
Samlet egenkapital og gæld
3.673.377

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom