||
B

BEST RENHOLD, TALACKAITE922 900 485

Rengøring og vedligeholdelse
Enkeltmandsvirksomhed
Eikebakken 9A 4325 SANDNES, Norge

BEST RENHOLD, TALACKAITE

Lukket 2. januar 2025
Renholdstjenester for privathjem og bedrifter. Flyttevask.

Nøgleord

rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus

Organisation

Driftstid
6 år
- 15. jun. 2019 til 2. jan. 2025
Type
Enkeltmandsvirksomhed
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2019
237.763
NOK
Årsresultat 2019
136.616
NOK
Samlet egenkapital 2019
-25.257
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Indehaver-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2019
Samlede driftsindtægter
237.763
Samlet årsresultat
136.616
Samlede aktiver
0
Samlet gæld
25.257
Samlet egenkapital
-25.257

R&T

År2019
Samlede driftsindtægter
237.763
Samlede driftsomkostninger
101.147
Driftsresultat
136.616
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
136.616
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
136.616

Balanceoversigt

År2019
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
0
Kortfristet gæld
25.257
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
25.257
Indskudt kapital
0
Overført overskud
-25.257
Samlet egenkapital
-25.257
Samlet egenkapital og gæld

Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger