LOFOTEN VASK OG VEDLIKEHOLD AS
Lukket 8. januar 2025, Frivillig likvidation
Vask, renhold og vedlikehold og andre produkter/tjenester som naturlig
hører til dette, herunder å delta i andre selskap med lignende
virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg
interessert i andre foretak. Selskapet kan også drive med kjøp/drift
av fast eiendom.
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Bestyrelsesformand
- SJ
- Driftstid
- 10 år
- - 11. aug. 2015 til 8. jan. 2025
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Nej
- Antal medarbejdere
- 0
Økonomi
- Årsresultat 2023
- -10.969
- NOK
- Samlet egenkapital 2023
- 849
- NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
SJ | Bestyrelsesformand | - |
| Bestyrelsesmedlem | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Regnskabsfører | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
Samlede driftsindtægter | 0 | 0 |
Samlet årsresultat | -10.969 | -9.456 |
Samlede aktiver | 1.352 | 8.595 |
Samlet gæld | 503 | 46.614 |
Samlet egenkapital | 849 | -38.019 |
R&T
| År | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
Samlede driftsindtægter | 0 | 0 |
Samlede driftsomkostninger | 10.969 | 9.456 |
Driftsresultat | -10.969 | -9.456 |
Finansielle indtægter/omkostninger | 0 | 0 |
Resultat før skat | -10.969 | -9.456 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | 0 | 0 |
Samlet årsresultat | -10.969 | -9.456 |
Balanceoversigt
| År | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 0 | 0 |
Samlede omsætningsaktiver | 1.352 | 8.595 |
Samlede aktiver | 1.352 | 8.595 |
Kortfristet gæld | 503 | 46.614 |
Langfristet gæld | 0 | 0 |
Samlet gæld | 503 | 46.614 |
Indskudt kapital | 50.000 | 50.000 |
Overført overskud | -49.151 | -88.019 |
Samlet egenkapital | 849 | -38.019 |
Samlet egenkapital og gæld | 1.352 | 8.595 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger