||
B

BKK7 AS922 410 100

Fast ejendom
Aktieselskab
Haukelivegen 353 5574 SKJOLD, Norge

BKK7 AS

Lukket 30. juni 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
4 år
- 18. mar. 2019 til 30. jun. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
8.340.000
NOK
Årsresultat 2021
135.778
NOK
Samlet egenkapital 2021
241.538
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
8.340.000
Samlet årsresultat
135.778
Samlede aktiver
7.904.515
Samlet gæld
7.662.977
Samlet egenkapital
241.538

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
8.340.000
Samlede driftsomkostninger
7.913.506
Driftsresultat
426.494
Finansielle indtægter/omkostninger
-279.001
Resultat før skat
147.493
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
11.715
Samlet årsresultat
135.778

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
7.904.515
Samlede aktiver
7.904.515
Kortfristet gæld
7.651.262
Langfristet gæld
11.715
Samlet gæld
7.662.977
Indskudt kapital
200.000
Overført overskud
41.538
Samlet egenkapital
241.538
Samlet egenkapital og gæld
7.904.515

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom