||
J

JE-EIENDOM AS928 965 228

Udlejning
Aktieselskab
Landstads gate 8 3211 SANDEFJORD, Norge

JE-EIENDOM AS

Lukket 17. april 2024

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
2 år
- 22. mar. 2022 til 17. apr. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
114.630
NOK
Årsresultat 2022
-31.601
NOK
Samlet egenkapital 2022
-7.171
NOK
Sidst opdateret: 2. jan. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
114.630
Samlet årsresultat
-31.601
Samlede aktiver
3.838.069
Samlet gæld
3.845.239
Samlet egenkapital
-7.171

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
114.630
Samlede driftsomkostninger
85.736
Driftsresultat
28.894
Finansielle indtægter/omkostninger
-70.979
Resultat før skat
-42.085
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-10.484
Samlet årsresultat
-31.601

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
3.799.453
Samlede omsætningsaktiver
38.616
Samlede aktiver
3.838.069
Kortfristet gæld
5.774
Langfristet gæld
3.839.465
Samlet gæld
3.845.239
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
-31.601
Samlet egenkapital
-7.171
Samlet egenkapital og gæld
3.838.068

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt