||
Ø

ØVRE SANDVIKSVEI 17 AS915 843 336

Udlejning
Aktieselskab
Kalfarveien 69A 5022 BERGEN, Norge

ØVRE SANDVIKSVEI 17 AS

Lukket 2. november 2023

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
8 år
- 17. sep. 2015 til 2. nov. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
-18.607
NOK
Samlet egenkapital 2022
-4.852.503
NOK
Sidst opdateret: 8. aug. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
-18.607
Samlede aktiver
0
Samlet gæld
4.852.503
Samlet egenkapital
-4.852.503

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
18.607
Driftsresultat
-18.607
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
-18.607
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-18.607

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
0
Samlede omsætningsaktiver
0
Samlede aktiver
0
Kortfristet gæld
4.852.503
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
4.852.503
Indskudt kapital
300.000
Overført overskud
-5.152.503
Samlet egenkapital
-4.852.503
Samlet egenkapital og gæld

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt