||
H

HELLVIK BOLIG AS923 767 975

Køb og salg
Aktieselskab
Storgata 18 1440 DRØBAK, Norge

HELLVIK BOLIG AS

Lukket 23. november 2024, Insolvensbehandling
Kjøp, salg og utvikling av fast eiendom, samt om ønskelig også å eie eller delta i selskaper med beslektet virksomhet, samt å forvalte selskapets verdier gjennom investeringer.
Eiendomsutvikling, kjøp av tomt eller andre eiendommer for videre utvikling.

Nøgleord

fast ejendomsalgutvikling

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 5. nov. 2019 til 23. nov. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
470.599
NOK
Årsresultat 2021
-17.454.538
NOK
Samlet egenkapital 2021
-22.456.023
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

FratrådtBestyrelsesmedlem-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
470.599
Samlet årsresultat
-17.454.538
Samlede aktiver
14.892.849
Samlet gæld
37.348.874
Samlet egenkapital
-22.456.023

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
470.599
Samlede driftsomkostninger
15.032.987
Driftsresultat
-14.562.388
Finansielle indtægter/omkostninger
-2.892.150
Resultat før skat
-17.454.538
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-17.454.538

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
10.702.284
Samlede omsætningsaktiver
4.190.565
Samlede aktiver
14.892.849
Kortfristet gæld
8.132.898
Langfristet gæld
29.215.976
Samlet gæld
37.348.874
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
-22.480.453
Samlet egenkapital
-22.456.023
Samlet egenkapital og gæld
14.892.851

Standard for brancheklassifikation
F
Primært industriområde
Bygge- og anlægsaktiviteter
41
Aktivitet
Opførelse af bygninger
41.1
Primær industrigruppe
Udvikling af byggeprojekter
41.10
Industrigruppe
Udvikling af byggeprojekter
41.109
Industrigruppe
Udvikling og salg af egen fast ejendom i øvrigt