||
P

PROPER10 AS913 459 296

Fast ejendom
Aktieselskab
Fjordgløttvegen 1 3941 PORSGRUNN, Norge

PROPER10 AS

Lukket 25. august 2025, Mangler obligatorisk revisor
Salg/kjøp av eiendom og salg/kjøp av aksjer, samt virksomhet tilknyttet til slikt.
Salg/kjøp av eiendom og slag/kjøp av aksjer, samt virksomhet tilknyttet til slikt.

Nøgleord

fast ejendomleiegårderboligerbygningerutstillingshallerlagerbyggbutikksentrajordeiendommerinndeling

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
11 år
- 4. apr. 2014 til 25. aug. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2021
159.149
NOK
Samlet egenkapital 2021
-2.151.782
NOK
Sidst opdateret: 29. aug. 2024

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
159.149
Samlede aktiver
18.797.282
Samlet gæld
20.949.063
Samlet egenkapital
-2.151.782

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
130.082
Driftsresultat
-130.082
Finansielle indtægter/omkostninger
182.242
Resultat før skat
52.160
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-106.989
Samlet årsresultat
159.149

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
18.791.504
Samlede omsætningsaktiver
5.778
Samlede aktiver
18.797.282
Kortfristet gæld
9.940.256
Langfristet gæld
11.008.807
Samlet gæld
20.949.063
Indskudt kapital
300.000
Overført overskud
-2.451.782
Samlet egenkapital
-2.151.782
Samlet egenkapital og gæld
18.797.282

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.1
Primær industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.10
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom
68.100
Industrigruppe
Køb og salg af egen fast ejendom