||
C

CHILI INVEST DA892 110 212

Udlejning
Ansvarligt selskab med delt ansvar
Tidemands gate 1 0266 OSLO, Norge

CHILI INVEST DA

Lukket 15. maj 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
15 år
- 14. jan. 2008 til 15. maj 2023
Type
Ansvarligt selskab med delt ansvar
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Årsresultat 2022
1.207.169
NOK
Samlet egenkapital 2022
15.151.953
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand, Deltager med proratarisk ansvar (delt ansvar)-
Deltager med proratarisk ansvar (delt ansvar), Suppleant-

Andre

NavnRolleAktier
I
INSIGNIS AS
Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlet årsresultat
1.207.169
Samlede aktiver
15.154.453
Samlet gæld
2.500
Samlet egenkapital
15.151.953

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
0
Samlede driftsomkostninger
50.739
Driftsresultat
-50.739
Finansielle indtægter/omkostninger
1.257.908
Resultat før skat
0
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-1.207.169
Samlet årsresultat
1.207.169

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
5.899.467
Samlede omsætningsaktiver
9.254.985
Samlede aktiver
15.154.453
Kortfristet gæld
2.500
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
2.500
Indskudt kapital
0
Overført overskud
15.151.953
Samlet egenkapital
15.151.953
Samlet egenkapital og gæld
15.154.453

Ikke-finansielle selskaber
2300
Personlige foretak
Standard for brancheklassifikation
L
Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt