||
A

AKVARIUM AS925 403 822

Udlejning
Aktieselskab
Gransdalen 1 1054 OSLO, Norge

AKVARIUM AS

Lukket 3. april 2025, Mangler obligatorisk revisor
Vasking, rydding og renhold på alle måter mot bedrifter og privatkunder.
Kjøp, salg og utleie av eiendom, virksomhet og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 28. jul. 2020 til 3. apr. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
3.644.295
NOK
Årsresultat 2021
2.411.429
NOK
Samlet egenkapital 2021
1.975.199
NOK
Sidst opdateret: 2. sep. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
FratrådtBestyrelsesformand, Kontaktperson-
Sidst opdateret: 14. mar. 2025

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
3.644.295
Samlet årsresultat
2.411.429
Samlede aktiver
2.543.015
Samlet gæld
567.816
Samlet egenkapital
1.975.199

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
3.644.295
Samlede driftsomkostninger
540.562
Driftsresultat
3.103.733
Finansielle indtægter/omkostninger
-143.659
Resultat før skat
2.960.075
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
548.646
Samlet årsresultat
2.411.429

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
2.041.778
Samlede omsætningsaktiver
501.237
Samlede aktiver
2.543.015
Kortfristet gæld
19.170
Langfristet gæld
548.646
Samlet gæld
567.816
Indskudt kapital
30.000
Overført overskud
1.945.199
Samlet egenkapital
1.975.199
Samlet egenkapital og gæld
2.543.015

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt