||
H

HEDVIGS E37 AS925 224 642

Udlejning
Aktieselskab
Ekebergveien 37 0196 OSLO, Norge

HEDVIGS E37 AS

Lukket 5. august 2025, Mangler obligatorisk revisor
Prosjektselskap for å kjøpe en eksisterende eiendom og utvikle et konsept for kaffebar/matbutikk.
Planlegging og leie ut kaffebar/matbutikk.

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
5 år
- 22. jun. 2020 til 5. aug. 2025
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
303.469
NOK
Årsresultat 2021
-571.760
NOK
Samlet egenkapital 2021
-563.877
NOK
Sidst opdateret: 24. okt. 2024

Ledelse

Bestyrelse

NavnRolleAktier
Bestyrelsesformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
303.469
Samlet årsresultat
-571.760
Samlede aktiver
5.170.515
Samlet gæld
5.734.392
Samlet egenkapital
-563.877

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
303.469
Samlede driftsomkostninger
779.191
Driftsresultat
-475.723
Finansielle indtægter/omkostninger
-96.037
Resultat før skat
-571.760
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-571.760

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
4.785.973
Samlede omsætningsaktiver
384.542
Samlede aktiver
5.170.515
Kortfristet gæld
2.322.902
Langfristet gæld
3.411.490
Samlet gæld
5.734.392
Indskudt kapital
22.680
Overført overskud
-586.557
Samlet egenkapital
-563.877
Samlet egenkapital og gæld
5.170.515

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt