||
V

VEST BILUTLEIGE AS958 142 293

Udlejning
Aktieselskab
Nordvågsøyvegen 617 6710 RAUDEBERG, Norge

VEST BILUTLEIGE AS

Lukket 11. juli 2023, Frivillig likvidation

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Bestyrelsesformand
Driftstid
28 år
- 12. mar. 1995 til 11. jul. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Ja
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2022
2.307
NOK
Årsresultat 2022
-60.064
NOK
Samlet egenkapital 2022
532.287
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2022
Samlede driftsindtægter
2.307
Samlet årsresultat
-60.064
Samlede aktiver
544.117
Samlet gæld
11.830
Samlet egenkapital
532.287

R&T

År2022
Samlede driftsindtægter
2.307
Samlede driftsomkostninger
63.232
Driftsresultat
-60.925
Finansielle indtægter/omkostninger
861
Resultat før skat
-60.064
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
0
Samlet årsresultat
-60.064

Balanceoversigt

År2022
Samlede anlægsaktiver
10.000
Samlede omsætningsaktiver
534.117
Samlede aktiver
544.117
Kortfristet gæld
11.830
Langfristet gæld
0
Samlet gæld
11.830
Indskudt kapital
100.000
Overført overskud
432.287
Samlet egenkapital
532.287
Samlet egenkapital og gæld
544.117

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt