RENE FLATER AS
Lukket 5. juli 2023, Frivillig likvidation
Nøgleord
rengøringinnvendigbygningerkontorerhusapartementsleiligheterfabrikkerbutikkerinstitusjonerbeboelseshus
Organisation
- Bestyrelsesformand
- RA
Remi André Lurud1972
- Driftstid
- 3 år
- - 12. okt. 2020 til 5. jul. 2023
- Type
- Aktieselskab
- Momsregistreret
- Ja
- Antal medarbejdere
- 1
Økonomi
- Samlet driftsindtægt 2022
- 405.000
- NOK
- Årsresultat 2022
- -146.101
- NOK
- Samlet egenkapital 2022
- 100.000
- NOK
Sidst opdateret: 12. jun. 2023
Ledelse
Bestyrelse
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
RA 1972 | Bestyrelsesformand | - |
Andre
| Navn | Rolle | Aktier |
|---|---|---|
| Regnskabsfører | - |
Sidst opdateret: 13. apr. 2023
Resumé
| År | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Samlede driftsindtægter | 405.000 | 1.675.000 |
Samlet årsresultat | -146.101 | 91.426 |
Samlede aktiver | 844.594 | 572.815 |
Samlet gæld | 744.594 | 472.815 |
Samlet egenkapital | 100.000 | 100.000 |
R&T
| År | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Samlede driftsindtægter | 405.000 | 1.675.000 |
Samlede driftsomkostninger | 592.274 | 1.560.537 |
Driftsresultat | -187.274 | 114.463 |
Finansielle indtægter/omkostninger | -35 | 2.751 |
Resultat før skat | -187.309 | 117.213 |
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger | -41.208 | 25.787 |
Samlet årsresultat | -146.101 | 91.426 |
Balanceoversigt
| År | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
Samlede anlægsaktiver | 0 | 0 |
Samlede omsætningsaktiver | 844.594 | 572.815 |
Samlede aktiver | 844.594 | 572.815 |
Kortfristet gæld | 744.594 | 472.815 |
Langfristet gæld | 0 | 0 |
Samlet gæld | 744.594 | 472.815 |
Indskudt kapital | 246.101 | 100.000 |
Overført overskud | -146.101 | 0 |
Samlet egenkapital | 100.000 | 100.000 |
Samlet egenkapital og gæld | 844.594 | 572.815 |
Standard for brancheklassifikation
N
Primært industriområde
Forretningsydelser
81
Aktivitet
Ydelser relateret til ejendomsadministration
81.2
Primær industrigruppe
Rengøringsvirksomhed
81.21
Industrigruppe
Rengøring af bygninger
81.210
Industrigruppe
Almindelig rengøring i bygninger