||
S

SØR-VEST EIENDOM & UTLEIE AS919 869 534

Udlejning
Aktieselskab
Lyngveien 40 4407 FLEKKEFJORD, Norge

SØR-VEST EIENDOM & UTLEIE AS

Lukket 8. juli 2024, Insolvensbehandling

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
7 år
- 8. nov. 2017 til 8. jul. 2024
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
79.400
NOK
Samlet egenkapital 2021
85.608
NOK
Sidst opdateret: 8. maj 2024

Næstformand-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
79.400
Samlet årsresultat
0
Samlede aktiver
137.633
Samlet gæld
52.025
Samlet egenkapital
85.608

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
79.400
Samlede driftsomkostninger
1.516
Driftsresultat
77.884
Finansielle indtægter/omkostninger
0
Resultat før skat
77.884
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
77.884
Samlet årsresultat
0

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
-24.000
Samlede omsætningsaktiver
161.633
Samlede aktiver
137.633
Kortfristet gæld
129.809
Langfristet gæld
-77.784
Samlet gæld
52.025
Indskudt kapital
24.430
Overført overskud
61.178
Samlet egenkapital
85.608
Samlet egenkapital og gæld
137.633

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt