||
V

VV INVEST AS917 462 704

Udlejning
Aktieselskab
Smedatunet 11 4150 RENNESØY, Norge

VV INVEST AS

Lukket 15. juli 2023, Insolvensbehandling

Likvidationsbo:

VV INVEST AS KONKURSBO

Nøgleord

apartementsleiligheterutleiejordbruksarealerjordbrukseiendommer

Organisation

Adm. direktør
Bestyrelsesformand
Driftstid
7 år
- 12. jul. 2016 til 15. jul. 2023
Type
Aktieselskab
Momsregistreret
Nej
Antal medarbejdere
0

Økonomi

Samlet driftsindtægt 2021
1.604.760
NOK
Årsresultat 2021
-128.881
NOK
Samlet egenkapital 2021
130.449
NOK
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Regnskabsfører-
Sidst opdateret: 13. apr. 2023

Resumé

År2021
Samlede driftsindtægter
1.604.760
Samlet årsresultat
-128.881
Samlede aktiver
2.004.365
Samlet gæld
1.873.916
Samlet egenkapital
130.449

R&T

År2021
Samlede driftsindtægter
1.604.760
Samlede driftsomkostninger
1.693.113
Driftsresultat
-88.353
Finansielle indtægter/omkostninger
-75.931
Resultat før skat
-164.284
Samlet skat og ekstraordinære indtægter/omkostninger
-35.403
Samlet årsresultat
-128.881

Balanceoversigt

År2021
Samlede anlægsaktiver
1.385.000
Samlede omsætningsaktiver
619.365
Samlede aktiver
2.004.365
Kortfristet gæld
357.409
Langfristet gæld
1.516.507
Samlet gæld
1.873.916
Indskudt kapital
18.805
Overført overskud
111.644
Samlet egenkapital
130.449
Samlet egenkapital og gæld
2.004.365

Primært industriområde
Salg og drift af fast ejendom
68
Aktivitet
Salg og drift af fast ejendom
68.2
Primær industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.20
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet ejendom
68.209
Industrigruppe
Udlejning af egen eller lejet fast ejendom i øvrigt